Espeh سایت علمی، فنی، مهندسی

مشخصات مرکب در چاپ پد
چاپ پد
نویسنده حسین محمودی سفیدکوهی   
۱۴ شهريور ۱۳۸۷
اگر بخواهیم نوع مرکب چاپ پد و نقش آن را در پروسه چاپ پد توضیح دهیم. باید در تولید یک چاپ موفق، راه صحیح و درست مرکب سازی را دانسته و در انتخاب آن دقت نمائیم.
کارخانه سازنده مرکب می تواند سفارشات ارائه شده از طریق مشتری را در تولید مرکب خود دخالت دهد. اما در بیشتر اوقات نمی توان بر اساس توافق، مرکب خوب و استاندارد تولید نمود.
ما معمولا احتیاج به دانستن اینکه رنگهای مورد نیاز(مرکب) از چه درجه سایش و مقاومت آن در مقابل هوا و خشک شدن و چگونگی جلوگیری از گندیدن برخوردار هستند داریم. و همچنین باید بدانیم که این کار بر روی پلاستیک، فلز، لیوان، سطح نقاشی یا پلیت و ... صورت می گیردو این امر به ما کمک خواهد کرد که نام شیمیایی و یا بازرگانی مرکب را تعیین کنیم.

کاربرد ربات در مسائل نظامی
رباتیک
نویسنده ابوطالب ابراهیمی   
۲۵ فروردين ۱۳۸۷
در این مقاله سعی شده شما را با رباتهایی که در طی سالهای 2001 تا کنون در مناطق عملیاتی به کار گرفته شده اند آشنا سازیم. همچنین به معرفی رباتهایی که احتمالا تا سال 2010 بدنه اصلی یک تیم عملیاتی نظامی را تشکیل خواهند داد می پردازیم. از کاربرد رباتها در حادثه 11 سپتامبر،جنگ افغانستان و عراق شروع نموده وبررسی های خود را به دو دسته رباتهای نیروی زمینی و نیروی دریایی تقسیم   می کنیم. در این میان  با زمینه های مطالعاتی آشنا می شویم که قرار است در تکنولوژی رباتهای نسل آینده بکار گرفته شود.هر چند هزینه ساخت رباتها بسیار بالا است اما بدلیل آنکه وسایلی بدون ترس و بدون خستگی به حساب می آیند و قادر ند کار های تکراری را به سرعت و با دقت انجام دهند مورد توجه صنایع نظامی هستند. به نظر  می رسد سرمایه گذاری در زمینه رباتیک برای مسائل نظامی ضروری باشد.
لزوم توجه به کیفیت درآموزش های فنی وحرفه ای
مدیریت کیفیت
نویسنده علی موسوی، حسین محمودی سفیدکوهی، عبدالرضا سلیم بهرامی   
۲۵ فروردين ۱۳۸۷
آموزش دریک ساختارنظام مند می تواندنقش کلیدی درانتقال دانش داشته باشند.آموزش زمانی می تواندبراساس نیازملی ودرجهت گسترش فرهنگ کیفیت ودانش مدیریت نوین استوارباشذکه نظام مدیریتی بارویکردمشتری محوری وکیفیت گرا ایجادشده باشد.ساختارونظام مدیریت آموزشی ازاین لحاظ موردتوجه نظام مدیریت کیفیت واقع می شود.بی گمان آموزش فنی وحرفه ای وکارآموزی خوب،سازمان یافته وکارامدیکی ازکلیدهای توسعه ی اقتصادی وازاین رومناسبات اقتصادی نوین در میان ملتها،یعنی نظم اقتصادی بین المللی نوین است.

    هدف از مقاله ی حاضراین است که بااستفاده ازروش تطبیقی مروری برجهت گیری،اهداف،شاخص های کیفی وچگونگی استقرارمدیریت کیفیت اعمال شده دربعضی ازنظام های آموزش فنی وحرفه ای ارائه گردد.

    دراین بررسی سعی شده است که درهرنظام موردمطالعه ابتداشاخص های کیفی یاکمّی اعمال شده براساس برنامه های ملی یامحلی شناسایی کرده ومناسب ترین آن ها رابرای بالابردن کیفیت انتخاب شودواولویت ها رابه شاخص های انتخابی دهد.به عبارت دیگر ضرورت استفاده ازمدیریت کیفیت درجهت ارتقای آموزش هادرنظام های آموزش فنی وحرفه ای مختلف  موردتأکیدقرارگرفته است.
<< شروع < قبل 1 2 بعد > آخر >>

پیام هفته

               ای دل اگر نخواندت ره نبری به کوی او
                                                      
بی قدمش کجا توان ره ببری به سوی او
                                                      
               
گر نروی به سوی او ، راست بگو کجا روی
                                                    هر طرفی که رو کنی ، ملک وی است و کوی او

                                                                                       
                                                                                             

                                                     
                                                                                                              
                                                                                                               

منوی اصلی

آمار

ورود و خروج

نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
عضویت

جدیدترین دانلود ها

Date icon11 دي 1348

Date icon11 دي 1348

Date icon11 دي 1348

حاضرین در سایت

2 میهمان حاضرند